Gizlilik Koşulları

Gizlilik Koşulları

Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, telefon, e-posta vb.) sizlerden talep etmeyiz. Sunucularımızda toplanan bubilgiler müşteri profillerine yönelik özel kampanya faaliyetlerininkurgulanmasında kullanılmaktadır.

İletişim formlarından toplanan bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta ve satmamaktadır. Park İzmir Sürücü Kursu, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Park İzmir Sürücü Kursu müşterilerine daha özel ve etkin bir internet deneyimi yaşatmak amacıyla Park İzmir Sürücü Kursu iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesihalinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlaraaçıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlaraaçıklanabilecektir. Müşterininsisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgilerisadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Park İzmir Sürücü Kursu'dan gönderilen e-postaların alt kısmında bulunan “E-posta almak istemiyorsanız lütfen tıklayın" linkine tıklayarak günlük e-posta gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.